Fungujeme jenom díky našim vedoucím!

Veškeré fungování oddílu zajišťují naši vedoucí, kteří věnují oddílů svůj volný čas.

David Trojan

Hlavní vedoucí

+420 720 134 494
david.3an@gmail.com

Oddílem jsem prošel od svého již dávno ztraceného mládí, vyrůstal jsem v něm a postupně jsem kumuloval funkce až k té nejvyšší – hlavním vedoucím jsem již přes tři roky. Jako hlavas a předseda spolku zajišťuji jeho fungování navenek, koordinaci a společně s Petrem se rovněž starám o hospodaření. To vše nám totiž umožňuje věnovat se plnohodnotně formování a neformálnímu vzdělávání Stopáků – dětí, instruktorů, ale i vedoucích.

Krom oddílové činnosti mě od mala lákají lesy, stráně a hory, jimiž se rád a s obdivným nadšením toulám, a také historie, přičemž ta není jen koníčkem, ale v současné době též zaměstnáním – působím totiž jako doktorand církevních dějin na KTF. Tyto mé vášně se pochopitelně odrážejí i v oddíle.

Anka Fišerová

Zdravotnice

+420 773 031 278
fiserovanna@seznam.cz

Ahoj, jsem Anka. V oddílu jsem hlavní zdravotnice. Mé působení ve Stopě ve mně vzklíčilo nadšení pro práci s dětmi a lásku k přírodě a turistice. Chci procestovat co nejvíce českých zákoutí, ale i vzdálených koutů celého světa. Účastnila jsem se mnoha vzdělávacích kurzů.

Adéla Kusáková

+420 730 679 902

Zdravím, jako téměř všichni vedoucí i já jsem se stala vedoucím omylem. Dobře, omyl to nebyl.

Do oddílu chodím od třetí třídy, což znamená 10 let. Za tu dobu si mě vedoucí tak vychovali, že mě ani nenapadlo s oddílovou činností přestat. Díky skvělé partě lidí a společným věcem, které máme rádi, jako jsou: příroda a poznávání přírody, cestování, šikanování dětí (dělám si srandu, děti spíš šikanují nás) a samozřejmě jídlo, je pro mě oddíl místem, kde ráda trávím svůj volný čas a ještě navíc mi to přijde smysluplné.

Smysluplné je to hlavně v dnešní době, kdy se většina dětských zážitků přesouvá do virtuálního prostředí, a děti jsou pak ochuzeny o, pro mě, nejlepší zážitky a zkušenosti. Jako spaní pod širákem nebo pod stanem, bloudění na orienťáku (mimochodem na to jsem expert), o poznání rozmanitosti a síly přírody a o překonávání svých limitů a hranic.

Proto chodím do oddílu a proto pokračuji v oddílové činnosti i jako vedoucí. Přijde mi důležité tyto hodnoty zachovat a předávat dál.

Jakub "Jakoubek" Švec

+420 731 061 577

Většina lidí mi v oddíle neřekne jinak, než Jakoubek. S oddílem jsem vlastně vyrostl a tvoří většinu mého života. V dnešní době zde působím jako jeden z vedoucích.

Mám za sebou několik kurzů,jako ostatně většina našich vedoucích. Oddíl mi dal blízké přátele, Mezi mé mimooddílové záliby patří zejména hasičina, moderní technologie a cestování.

Kačka Fišerová

Kuchařka

+420 723 238 260
kacka2fiserova@seznam.cz

Ahoj, v oddílu se starám o plná bříška na výpravách a táboře. Součástí oddílu jsem už docela dlouho a za tu dobu mi přinesl spoustu skvělých kamarádů, zážitků i výzev. Mezi mé další záliby patří sport a letecké modelářství, které mě stejně jako Stopa provází celým mým životem.

Honza Siegl

+420 720 181 778
siegl226@gmail.com

Ahoj, jsem Honza a mám rád vlaky. Kromě toho zejména noční bojovky v dešti, přespávání v dešti, výlety v dešti. Ve zkratce mám asi rád déšť a pobývání venku.

Na schůzkách rád vymýšlím originální hry, které jsou občas i super. V oddíle se starám o web, proto můžete vidět, že je místy nedodělaný. Většina pokusů o poetické příspěvky na Stopácký facebook jsou ode mě.